Registracijos pas gydytoj (mokamai paslaugai) laiko pasirinkimas 

Booking
Select a doctor
Appointment date and time
Purpose of the appointment
End of booking

Pasirinkite registracijos dien

2020.09.25 Fri 
2020.09.26 Sat 
2020.09.27 Sun 
2020.09.28 Mon 
2020.09.29 Tue 
2020.09.30 Wed 
2020.10.01 Thu 
2020.10.02 Fri 
2020.10.03 Sat 
2020.10.04 Sun 
2020.10.05 Mon 
2020.10.06 Tue 
2020.10.07 Wed 
2020.10.08 Thu 
2020.10.09 Fri 
2020.10.10 Sat 
2020.10.11 Sun 
2020.10.12 Mon 
2020.10.13 Tue 
2020.10.14 Wed 
2020.10.15 Thu 
2020.10.16 Fri 
2020.10.17 Sat 
2020.10.18 Sun 
2020.10.19 Mon 
2020.10.20 Tue 
2020.10.21 Wed 
2020.10.22 Thu 
2020.10.23 Fri 
2020.10.24 Sat